Competitieprogramma S.V.Sluis (onder voorbehoud)

Datum Thuis   Uit Tijd Uitslag Afw. locatie
28-01-18 Sluis 1 -- Biervlet 1 14:30   1 - 1  
             
03-02-18 Sluis JO9-1  -- Corn Boys JO9-1 09:30   9 - 4 (Beker wedstrijd)
03-02-18 ST Sluis/Aardenburg JO15-1 -- Domburg JO15-1 12:30   5 - 0  
             
04-02-18 Hoofdplaat 1 -- Sluis 1 14:30   2 - 4  
             
18-02-18 Sluis 2 -- Koewacht 2 12:00   4 - 2  
18-02-18 Sluis 1 -- Corn Boys 1 14:30   7 - 0  
             
10-03-18 Sluis JO8-1 -- Aardenburg JO8-2 10:00    
10-03-18 Corn Boys JO9-1 -- Sluis JO9-1 09:15    
10-03-18 FC Axel JO11-2G -- Sluis JO11-1G 10:00   8 - 1  
10-03-18 ST Sluis/Aardenburg JO13-2 -- ST Breskens/Schoondijke JO13-2 12:00   5 - 2 Aardenburg
10-03-18 ST Aardenburg/Sluis JO13-1 -- Koewacht JO13-1 11:00   3 - 1  
10-03-18 ST Sluis/Aardenburg JO15-1 -- Apollo JO15-1G 12:30   5 - 2  
10-03-18 ST Cadzand/Groede JO17-1 -- ST Sluis/Aardenburg JO17-1G 13:30   3 - 4  
             
11-03-18 Sluis 1 -- Schoondijke 1 14:30   5 - 5  
             
17-03-18 ST Aardenburg/Sluis JO13-3M -- ST. Hontenisse/S.D.O.’63 /
Vogelwaarde JO13-3G
12:00   1 - 3  
17-03-18 ST Cadzand/Groede JO13-2   ST Aardenburg/Sluis JO13-1 09:30   2 - 7  
17-03-18 ST Sluis/Aardenburg JO17-1G -- Luctor Heinkenszand JO17-1 14:30   0 - 2  
             
18-03-18 Hulsterloo 1 -- Sluis 1 14:30   1 - 1  
             
24-03-18 Sluis JO8-1 -- Aardenburg JO8-1 09:30    
24-03-18 HVV'24 JO9-2 -- Sluis JO9-1 10:00    
24-03-18 Sluis JO11-1G -- Oostburg JO11-3 10:30   3 - 8  
24-03-18 ST Aardenburg/Sluis JO13-3M -- Terneuzen JO13-5 13:15   4 - 1   
24-03-18 ST Aardenburg/Sluis JO13-1 -- ST Breskens/Schoondijke JO13-1 11:45   2 - 1  
24-03-18 Bevelanders JO15-1 -- ST Sluis/Aardenburg JO15-1 10:30   2 - 5  
24-03-18 ST Sluis/Aardenburg JO17-1G -- Wolfaartsdijk JO17-1 14:30   0 - 2  
             
25-03-18 Terneuzen 3 -- Sluis 2 10:00   2 - 2  
25-03-18 Sluiskil 1 -- Sluis 1 14:30   1 - 4  
             
28-03-18 ST Aardenburg/Sluis JO13-1 -- Tern. Boys JO13-2G 19:30 Afgelast  
             
29-03-18 Luctor Heinkenszand JO9-1   Sluis JO9-1 18:30    
             
30-03-18 Aardenburg JO8-1 -- Sluis JO8-1      
             
31-03-18 Aardenburg JO8-1 -- Sluis JO8-1 09:15    
31-03-18 ST Breskens/Schoondijke
JO13-1
-- ST Aardenburg/Sluis JO13-1 11:00   1 - 4  
31-03-18 ST Clinge/HVV'24 JO15-2   ST Sluis/Aardenburg JO15-1G 13:30   5 - 0  
31-03-18 MZC'11 JO17-2 -- ST Sluis/Aardenburg JO17-1G 12:30   5 - 4  
             
02-04-18 Sluis 1 -- Graauw 1 14:30   3 - 0  
             
04-04-18 West zeeuws-vlaamse selectie JO15 -- Torhout 19:30    
             
07-04-18 Sluis JO8-1 -- Breskens JO8-1 10:30    
07-04-18 Sluis JO9-1 -- ST Hontenisse/SDO'63 JO9-2 11:00    
07-04-18 Breskens JO11-1 -- Sluis JO11-1G 11:00   5 - 1  
07-04-18 ST Breskens/Schoondijke JO13-2 -- ST Aardenburg/Sluis JO13-3M 12:30   2 - 4  
07-04-18 ST HVV'24/Clinge JO13-3 -- ST Aardenburg/Sluis JO13-1 13:00   2 - 4  
07-04-18 ST Sluis/Aardenburg JO15-1 -- Kloetinge JO15-4 12:30   1 - 2  
             
08-04-18 Sluis 2 -- Biervliet 2 12:00   1 - 2  
             
09-04-18 Sluis JO8-1 -- SJO/HPC'16 JO8-3 18:30    
             
11-04-18 Sluis JO11-1G -- Oostburg JO11-2 18:30   0 - 9  
11-04-18 Terneuzen JO13-4 -- ST Sluis/Aardenburg JO13-2 19:00   4 - 2  
             
14-04-18 ST Groede/Cadzand JO8-1 -- Sluis JO8-1 09:30    
14-04-18 ST Sluis/Aardenburg JO13-2 -- SJO/HPC'16 JO13-2G 12:00   5 - 2 Aardenburg
14-04-18 ST Aardenburg/Sluis JO13-1 -- Terneuzen JO13-2 11:00   2 - 1  
14-04-18 Tern.Boys JO15-2 -- ST Sluis/Aardenburg JO15-1 10:00   2 - 4  
14-04-18 ST Sluis/Aardenburg JO17-1G -- SJO Lebo/SVN/VVB JO17-1 14:30   0 - 2  
             
15-04-18 Clinge 2 -- Sluis 2 12:30   2 - 1  
15-04-18 Biervliet 1 -- Sluis 1 14:30   2 - 1  
             
18-04-18 Tern. Boys JO15-3 -- ST Sluis/Aardenburg JO15-1 19:30   3 - 2  
18-04-18 ST Aardenburg/Sluis JO13-1 -- Tern. Boys JO13-2G 19:30   3 - 1  
18-04-18 ST Biervliet/Hoofdplaat JO13-1 -- ST Aardenburg/Sluis JO13-3M 19:00   8 - 1  
             
21-04-18 SJO/HPC'16 JO8-3 -- Sluis JO8-1 09:30    
21-04-18 Sluis JO9-1 -- Corn Boys JO9-1 11:00    
21-04-18 Graauw JO11-1 -- Sluis JO11-1G 09:30    
21-04-18 Tern. Boys JO13-2G -- ST Aardenburg/Sluis JO13-1 11:30    
21-04-18 ST Sluis/Aardenburg JO15-1 -- De Noormannen JO15-1 12:30    
21-04-18 Arnemuiden JO17-1 -- ST Sluis/Aardenburg JO17-1G 11:15    
             
22-04-18 Sluis 2 -- IJzendijke 2 12:00    
22-04-18 Sluis 1 -- Lepelstraatse Boys 1 14:30    
             
28-04-18 Breskens JO8-1 -- Sluis JO8-1 10:00    
28-04-18 ST Hontenisse/SDO'63 JO9-2   Sluis JO9-1 09:30    
28-04-18 SJO/HPC'16 JO11-2 -- Sluis JO11-1G 11:00    
28-04-18 ST Aardenburg/Sluis JO13-1 -- ST HVV'24/Clinge JO13-3 11:00    
             
29-04-18 Sluis 2 -- Zeelandia Middelburg 4 12:00    
             
05-05-18 Sluis JO8-1 -- ST Groede/Cadzand JO8-1 09:30    
05-05-18 Sluis JO11-1G -- ST Biervliet/Hoofdplaat JO11-1 10:45    
05-05-18 ST. Hontenisse/S.D.O.'63/VogelwaardeJO13-3G -- ST Sluis/Aardenburg JO13-2 10:45    
05-05-18 Terneuzen JO13-2 -- ST Aardenburg/Sluis JO13-1 09:30    
05-05-18 ST Clinge/HVV'24 JO15-2 -- ST Sluis/Aardenburg JO15-1 11:30    
05-05-18 ST Sluis/Aardenburg JO17-1 -- Zeelandia Middelburg JO17-2 14:30    
             
06-05-18 Vogelwaarde 1 -- Sluis 1 14:30    
06-05-18 HVV'24 3 -- Sluis 2 11:30    
             
10-05-18 Oostburg JO8-1 -- Sluis JO8-1 10:00    
10-05-18 ST Groede/Cadzand JO13-1 -- ST Aardenburg/Sluis JO13-1 13:00    
10-05-18 Sluis 1 -- Hoofdplaat 1 14:30    
10-05-18 Sluis 2 -- RCS 2 12:00    
             
12-05-18 Sluis JO8-1 -- Oostburg JO8-2 09:30    
12-05-18 FC Axel JO9-2 -- Sluis JO9-1 09:00    
12-05-18 Sluis JO11-1G -- Steen JO11-1 10:30    
12-05-18 ST Aardenburg/Sluis JO13-3M -- ST. Hontenisse/S.D.O.’63 /
Vogelwaarde JO13-2G
11:45    
12-05-18 ST Sluis/Aardenburg JO13-2 -- Terneuzen JO13-5 10:15   Aardenburg
12-05-18 ST Aardenburg/Sluis JO13-1 -- ST Groede/Cadzand JO13-1 13:15    
12-05-18 Oostkapelle JO15-1 -- ST Sluis/Aardenburg JO15-1 10:15    
12-05-18 ST Sluis/Aardenburg JO17-1G -- ST Oostkapelle/Domburg JO17-1 14:30    
             
13-05-18 VC Vlissingen 2 -- Sluis 2 11:30    
13-05-18 Aardenburg 1 -- Sluis 1 14:30    
             
16-05-18 ST Sluis/Aardenburg JO13-3M -- SJO/HPC'16-2G 19:30    
             
17-05-18 Sluis 1 -- NVS 1 19:15    
             
19-05-18 Aardenburg JO8-2 -- Sluis JO8-1 09:15    
19-05-18 Sluis JO9-1 -- HVV'24 JO9-2 10:00    
19-05-18 Vogelwaarde JO11-1G -- Sluis JO11-1G 09:00    
19-05-18 ST Aardenburg/Sluis JO13-3M -- Terneuzen JO13-4 11:00    
19-05-18 ST Biervliet/Hoofdplaat JO13-1 -- ST Aardenburg/Sluis JO13-2 10:00    
19-05-18 Koewacht JO13-1 -- ST Aardenburg/Sluis JO13-1 12:45    
19-05-18 Zeelandia Middelburg JO15-2 -- ST Sluis/Aardenburg JO15-1 13:00    
19-05-18 ST Sluis/Aardenburg JO17-1G -- Goes JO17-1 12:30    
             
21-05-18 Sluis 1 -- SDO'63 1 14:30    
             
23-05-18 ST Sluis/Aardenburg JO13-2 -- ST Sluis/Aardenburg JO13-3M 19:15   Aardenburg
             
26-05-18 Sluis JO8-1 -- IJzendijke JO8-1 10:00    
26-05-18 Sluis JO11-1G -- Koewacht JO11-1 11:00    
26-05-18 ST Sluis/Aardenburg JO13-2 -- ST. Hontenisse/S.D.O.'63/ VogelwaardeJO13-2G 12:00   Aardenburg
26-05-18 ST Aardenburg/Sluis JO13-1 -- ST Cadzand/Groede JO13-2 12:30    
26-05-18 ST Sluis/Aardenburg JO15-1 -- RCS JO15-2 14:30    
26-05-18 Kapelle JO17-1 -- ST Sluis/Aardenburg JO17-1 11:00    
             
27-05-18 Koewacht 2 -- Sluis 2 12:30    
27-05-18 Corn Boys 1 -- Sluis 1 14:30    
             
03-06-18 Steen 4 -- Sluis 2 10:30    

Interact Network 2014
KALENDER
22-03-2018   Voetbal quiz
PUPIL VAN DE WEEK

JEUGDSPONSORGROEP