NVS 1 - Sluis 1
Geschreven door
zaterdag, 10 november 2018

Met de bus naar NVS
Geschreven door
zaterdag, 10 november 2018


Met zijn allen Sluis gaan steunen, beschikbaarheid 32 personen wees snel en meld je aan met aantal supporters(geen spelers want die zijn al aangemeld) 
De bus wordt aangeboden door SV Sluis en is gratis
Aanmelden kan via info@svsluis.nl
 

Sinterklaas
Geschreven door
vrijdag, 2 november 2018


Competitie programma
Geschreven door
donderdag, 25 oktober 2018

Datum Thuis Tijd Uit Uitslag Locatie
27-10-18 Aardenburg JO8-1 09:15 Sluis JO8-1    
27-10-18 FC Axel JO12-1 10:00 Sluis JO12-1 4 - 2  
27-10-18 ST Sluis/Aardenburg JO12-2M 09:30 Schoondijke JO12-1 0 - 7 Sluis
27-10-18 ST Aardenburg/Sluis JO13-1 09:45 Wemeldinge JO13-1 1 - 0 Aardenburg
27-10-18 Zeelandia Middelburg JO15-4 10:00 ST Aardenburg/Sluis JO15-2G 1 - 7  
27-10-18 ST Sluis/Aardenburg MO15-1 12:30 RCS MO15-1 12 - 0  
           
28-10-18 Schoondijke 1 14:30 Sluis 1 2 - 10  
28-10-18 Breskens 2 12:00 Sluis 2 2 - 0  
           
           
03-11-18 Sluis JO8-1 09:15 Terneuzense Boys JO8-3 5 - 1  
03-11-18 Sluis JO10-1 10:15 ST HVV'24/Clinge JO10-2 12 - 5  
03-11-18 Sluis JO12-1 10:45 Vogelwaarde JO12-1 7 - 1  
03-11-18 ST Biervliet/Hoofdplaat JO12-1 10:30 ST Sluis/Aardenburg JO12-2M 10 - 1  
03-11-18 RCS JO13-2 10:30 ST Aardenburg/Sluis JO13-1 0 - 3  
03-11-18 Yerseke JO15-1 10:45 ST Sluis/Aardenburg JO15-1 2 - 2  
03-11-18 ST Aardenburg/Sluis JO15-2G 11:00 Luctor Heinkenszand JO15-2 2 - 7 Aardenburg
03-11-18 Kapelle MO15-1 11:15 ST Sluis/Aardenburg MO15-1 1 - 7 Kapelle
03-11-18 Terneuzense Boys JO17-2 13:00 ST Sluis/Aardenburg JO17-1G 1 - 8  
           
04-11-18 Sluis 1 14:30 Lepelstraatse Boys 1 5 - 2  
04-11-18 Sluis 2 12:00 Clinge 2 0 - 6  
           
06-11-18 ST Sluis/Aardenburg JO17-1G 19:30 Spui JO17-1 6 - 4 Aardenburg
           
           
10-11-18 Schoondijke JO8-1 09:30 Sluis JO8-1    
10-11-18 Schoondijke JO10-1 09:30 Sluis JO10-1    
10-11-18 Schoondijke JO12-1 11:00 Sluis JO12-1 0 - 15  
10-11-18 ST Sluis/Aardenburg JO12-2M 09:30 Terneuzense Boys JO12-1 0 - 8  
10-11-18 Luctor Heinkenszand JO13-2 10:15 ST Aardenburg/Sluis JO13-1 1 - 4  
10-11-18 ST Sluis/Aardenburg JO15-1 11:00 ST Hontenisse/Vogelwaarde/SDK'63 JO15-1G 1 - 3 Sluis
10-11-18 SJO HPC'16 JO15-2 11:00 ST Aardenburg/Sluis JO15-2G 6 - 2  
10-11-18 Zeelandia Middelb. MO15-2 14:00 ST Sluis/Aardenburg MO15-1 2 - 2 Middelburg
10-11-18 ST Sluis/Aardenburg JO17-1G 12:00 SJO HPC'16 JO17-1 4 - 1 Aardenburg
           
11-11-18 Sluis 2 12:00 Terneuzen 3 1 - 2  
           
           
17-11-18 Sluis JO8-1 09:15 Vogelwaarde JO8-1    
17-11-18 Sluis JO10-1 10:15 Breskens JO10-2    
17-11-18 Sluis JO12-1 10:45 Breskens JO12-1    
17-11-18 Vogelwaarde JO12-1 09:30 ST Sluis/Aardenburg JO12-2M    
17-11-18 ST Aardenburg/Sluis JO13-1 11:00 Kloetinge JO13-2   Aardenburg
17-11-18 Zeelandia Middelburg JO15-2 10:00 ST Sluis/Aardenburg JO15-1    
17-11-18 ST Aardenburg/Sluis JO15-2G 12:30 ST Breskens/Schoondijke JO15-2   Aardenburg
17-11-18 ST Sluis/Aardenburg MO15-1 12:30 ST FC Dauwendaele/Nieuwland MO15-2   Sluis
17-11-18 Graauw JO17-1 11:00 ST Sluis/Aardenburg JO17-1G    
           
18-11-18 NVS 1 14:30 Sluis 1    
18-11-18 Hontenisse 3 12:00 Sluis 2    
           
           
24-11-18 Breskens JO8-2 10:00 Sluis JO8-1    
24-11-18 Groede JO10-1 09:30 Sluis JO10-1    
24-11-18 Terneuzen JO12-1 10:30 Sluis JO12-1    
24-11-18 ST Ijzendijke/Oostburg JO12-2 09:45 ST Sluis/Aardenburg JO12-2M    
24-11-18 ST Groede/Cadzand JO13-1 11:00 ST Aardenburg/Sluis JO13-1    
24-11-18 ST Oostkapelle/Domburg JO15-1G 10:00 ST Sluis/Aardenburg JO15-1    
24-11-18 Jong Ambon JO15-2G 10:00 ST Aardenburg/Sluis JO15-2G    
24-11-18 ST Sluis/Aardenburg JO17-1G 12:00 Terneuzen JO17-2   Aardenburg
           
25-11-18 Sluis 1 14:30 Aardenburg 1    
25-11-18 Sluis 2 12:00 Ijzendijke 2    
           
           
01-12-18 Sluis JO8-1 09:15 Oostburg JO8-1    
01-12-18 Sluis JO10-1 10:15 Ijzendijke JO10-1    
01-12-18 Sluis JO12-1 11:30 ST Oostburg/Ijzendijke JO12-3    
01-12-18 ST Sluis/Aardenburg JO12-2M 09:30 Breskens JO12-1    
01-12-18 ST Aardenburg/Sluis JO13-1 11:00 Apollo'69 JO1301G   Aardenburg
01-12-18 ST Sluis/Aardenburg JO15-1 14:30 Terneuzen JO14-1   Sluis
01-12-18 VC Vlissingen JO15-2 09:45 ST Aardenburg/Sluis JO15-2G    
01-12-18 ST Sluis/Aardenburg MO15-1 12:45 Terneuzen MO15-2   Sluis
01-12-18 Zaamslag JO17-1 11:00 ST Sluis/Aardenburg JO17-1G    
           
02-12-18 FC Moerstraten 1 14:30 Sluis 1    
01-12-18 RCS 2 11:30 Sluis 2    
           
           
08-12-18 Sluiskil JO8-1G 09:00 Sluis JO8-1    
08-12-18 Sluiskil JO10-1G 10:00 Sluis JO10-1    
08-12-18 ST Biervliet/Hoofdplaat JO12-1 10:30 Sluis JO12-1    
08-12-18 ST Oostburg/Ijzendijke JO12-3 11:15 ST Sluis/Aardenburg JO12-2M    
08-12-18 FC Axel JO13-2 10:00 ST Aardenburg/Sluis JO13-1    
08-12-18 ST Sluis/Aardenburg JO15-1 11:00 ST HVV'24/Clinge JO15-1   Sluis
08-12-18 ST Aardenburg/Sluis JO15-2G 12:30 ST Arnemuiden/Nieuwland JO15-2   Aardenburg
08-12-18 Luctor Heinkenszand MO15-1 11:15 ST Sluis/Aardenburg MO15-1   Heinkenszand
           
09-12-18 Sluis 1 14:30 Rimboe 1    
09-12-18 Sluis 2 12:00 Biervliet2    
           
           
15-12-18 Patrijzen JO15-1 11:15 ST Sluis/Aardenburg JO15-1    
15-12-18 ST Sluis/Aardenburg MO15-1 12:30 Kruiningen MO15-1   Sluis
15-12-18 FC Dauwendaele JO15-2 11:00 ST Aardenburg/Sluis JO15-2G    
           
16-12-18 Sluiskil 1 14:30 Sluis 1    
 

Privacy regeling bij SV Sluis
Geschreven door
maandag, 16 oktober 2017

SV Sluis past de nieuwe AVG wetgeving toe. Lees hier ons privacy beleid. Voor de privacy rond het veld klik hier.

Interact Network 2014
KALENDER
PUPIL VAN DE WEEK

FOTOALBUM
 
JEUGDSPONSORGROEP