Home
Clubinfo
Clubinfo
Bestuur
Trainers en leiders
Contributie
Clubregelementen
Kantineregelement
Algemeen beleid
AVG op het veld
Privacy policy
Verzekering
Teams
Mannen
1
2
Vrouwen/meiden
VR-1
MO15-1
Junioren
JO17-1
JO15-1
Pupillen
JO13-1
JO12-1
JO11-1
JO10-1
JO9-1
JO8-1
Mini's
Programma
Sponsors
Sponsors
Hoofdsponsors
Co-Hoofdsponsors
Clubsponsors
Co-ClubSponsors
Reclamebordsponsors
Sluisse vrienden club
Contact
Historie
Historie
Foto overzicht seniorenelftallen
Oprichting en Besturen
De Engeland story
Geschiedenis accommodatie
Clubvrijwilligers
Geschiedenis senioren
Geschiedenis jeugd
Foto's senioren
Foto's jeugd
Nieuws
Oostpoort toernooi
Home
Clubinfo
+
Bestuur
Trainers en leiders
Contributie
Clubregelementen
Kantineregelement
Algemeen beleid
AVG op het veld
Privacy policy
Verzekering
Teams
+
Mannen
+
Mannen
1
2
Vrouwen/meiden
+
VR-1
MO15-1
Junioren
+
JO17-1
JO15-1
Pupillen
+
JO13-1
JO12-1
JO11-1
JO10-1
JO9-1
JO8-1
Mini's
Programma
Sponsors
+
Sponsors
Hoofdsponsors
Co-Hoofdsponsors
Clubsponsors
Co-ClubSponsors
Reclamebordsponsors
Sluisse vrienden club
Contact
Historie
+
Historie
Foto overzicht seniorenelftallen
Oprichting en Besturen
De Engeland story
Geschiedenis accommodatie
Clubvrijwilligers
Geschiedenis senioren
Geschiedenis jeugd
Foto's senioren
Foto's jeugd
Nieuws
Oostpoort toernooi
Programma
Datum
Wedstrijd
Accommodatie
Details
23 mrt. 09:00
SJO HPBC'23 JO9-1 - Sluis JO9-1
Sportpark Denoek
23 mrt. 09:30
Ria W JO10-1 - Sluis JO10-1
Sportpark In de polder
23 mrt. 11:00
Sluis JO12-1 - Terneuzense Boys JO12-1
Sportpark 't Oostpoortpark
23 mrt. 11:30
RCS VR1 - ST Sluis/Aardenburg VR1
Sportpark De Alblas
23 mrt. 14:30
SSA HBC'22 1 - Sluis 1
Sportpark Hoofdplaat
24 mrt. 12:30
Philippine 2 - Sluis 2
Sportpark Bermpje
30 mrt. 12:00
ST Sluis/Aardenburg VR1 - ST IJzendijke/Schoondijke VR2
Sportpark 't Oostpoortpark
1 apr. 11:00
ST Sluis/Aardenburg VR1 - RCS VR1
Sportpark Van Dongen
6 apr. 14:30
SVO/DKS'17 VR1 - ST Sluis/Aardenburg VR1
Sportpark 't Steen
6 apr. 15:30
Sluis 1 - DwO'15 1
Sportpark 't Oostpoortpark
13 apr. 12:30
ST Sluis/Aardenburg VR1 - ST Nieuwdorp/Patrijzen/LeBo VR1
Sportpark Van Dongen
13 apr. 14:30
Cadzand 1 - Sluis 1
Sportcenter Cadzand