• Wedstrijdprogramma

    t/m

    zondag 30 oktober 2022

    zaterdag 1 oktober 2022

    09:30

    Cadz/Groed/Schoond JO8-1

     ---

    Sluis JO8-1

    GROEDE

    09:30

    Aardenburg/Sluis JO12-1

     ---

    JVOZ JO12-1

    AARDENBURG

    10:00

    Sluis JO10-1

     ---

    Cadz/Groed/Schoond JO10-1

    SLUIS

    11:00

    Aardenburg/Sluis JO12-2

     ---

    Yerseke JO12-1

    SLUIS

    11:15

    Aardenburg/Sluis JO17-1

     ---

    HPC  Biervl/Hoofdpl JO17-1

    AARDENBURG

    11:30

    Aardenburg MO13-1

     ---

    Bevelanders  MO13-1

    AARDENBURG

    13:00

    HVV'24/Graauw JO15-1

     ---

    Aardenburg/Sluis JO15-1

    HULST

    13:00

    Aardenburg/Sluis JO13-1

     ---

    Oostburg/IJzendijke JO13-1JM

    SLUIS

    14:30

    Aardenburg/Sluis VR1

     ---

    Dwo15 / Luctor / Apollo VR2

    SLUIS

    zondag 2 oktober 2022

    12:00

    Sluis 2

     ---

    Breskens 2

    SLUIS

    14:30

    SSA HBC'22 1

     ---

    Sluis 1

    BIERVLIET

    zaterdag 8 oktober 2022

    10:00

    Sluis JO8-1

     ---

    Aardenburg JO8-1JM

    SLUIS

    10:30

    Cadz/Groe/Schoond JO17-1

     ---

    Aardenburg/Sluis JO17-1

    SCHOONDIJKE

    10:30

    Tern.Boys JO10-4

     ---

    Sluis JO10-1

    TERNEUZEN

    11:00

    Aardenburg/Sluis JO12-2

     ---

    Luctor Heinkenszand JO12-1

    SLUIS

    11:00

    Zeelendia-Middelburg  MO13-2

     ---

    Aardenburg MO13-1

    MIDDELBURG

    11:15

    Aardenburg/Sluis MO15-1

     ---

    Nieuwland MO15-1 (9-tal)

    AARDENBURG

    12:00

    De Noormannen VR1

     ---

    Aardenburg/Sluis VR1

    WESTKAPELLE

    13:00

    Aardenburg/Sluis JO13-1

     ---

    ST Koewacht/Steen JO13-1JM

    SLUIS

    13:15

    Aardenburg/Sluis JO15-1

     ---

    VC Vlissingen JO15-1

    AARDENBURG

    zondag 9 oktober 2022

    12:00

    Sluis 2

     ---

    Oostburg 2

    SLUIS

    14:30

    Sluis 1

     ---

    Graauw 1

    SLUIS

    zaterdag 15 oktober 2022

    09:30

    Aardenburg/Sluis JO12-1

     ---

    Kloetinge JO12-2

    AARDENBURG

    09:45

    Sluis JO8-1

     ---

    Aardenburg JO8-1JM

    SLUIS

    10:00

    Zeelandia Middelb. MO15-3

     ---

    Aardenburg/Sluis MO15-1

    MIDDELBURG

    10:00

    Sluis JO10-1

     ---

    Breskens JO10-1JM

    SLUIS

    11:00

    Vogelwaarde JO12-1

     ---

    Aardenburg/Sluis JO12-2

    VOGELWAARDE

    14:30

    Aardenburg/Sluis VR1

     ---

    SVOD'22 VR1

    SLUIS

    zondag 16 oktober 2022

    14:30

    Oostburg 1

     ---

    Sluis 1

    OOSTBURG

    zaterdag 29 oktober 2022

    13:00

    Wolfaartsdijk VR1

     ---

    Aardenburg/Sluis VR1

    WOLPHAARTSDIJK

    zondag 30 oktober 2022

    12:00

    Sluis 2

     ---

    SSA HBC'22 2

    SLUIS

    14:30

    Sluis 1

     ---

    Groede 1

    SLUIS